Παγωτό Μπισκότο στην Εκλεκτή στο Παγκράτι. Το αγαπημένο παγωτό των μικρών μας φίλων μας. Μπορεί να ένα παγωτό το οποίο μετράει πολλές δεκαετίες στο ζαχαροπλαστείο μας, όμως το λατρεύουν τα μικρά και μεγάλα παιδιά. Παιδιά που μεγάλωσαν με αυτήν την γεύση.
Φτιάχνεται με παγωτό και Μπισκότο. Πολύ λαχταριστό Μπισκότο, παγωτό με βάση την κρέμα και ρευστή σοκολάτα. Είναι ένας πολύ ωραίος γευστικός συνδυασμός με παγωτό σοκολάτα μιας και τα 2 έχουν μπόλικη σοκολάτα. Το παγωτό Μπισκότο το έχουμε χειμώνα και καλοκαίρι και είναι κάτι που δε λείπει από το ψυγείο του ζαχαροπλαστείου μας
Ιδανικό για μια βόλτα στο Παγκράτι, το παγωτό μας φέρνει χαμόγελο και χαρά σε όσους το τρώνε. Μπορείτε να το απολάυσετε στο Ζαχαροπλαστείο μας, στην πλατεία Μεσολογγίου στο Παγκράτι με την ακαταμάχητο vibe! 🍦✨